Farmasi Ne kadar Kazandırıyor ?

FARMASİ NEDİR? KAZANCI NE KADAR?

Farmasi Nedir?

Farmasi Bilim Adamı Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan bir Network bir Türk firmasıdır. Cevdet Tuna bu sektörde bir ilk olarak profesyonel hayatına Türkiye’nin ilk 5 ilaç firmasından birini, Tege İlaç Fabrikası’nı kurarak başladı. Türkiye’de ilk öksürük şurubu, ağrı kesici hapı, yanık merhemi, öksürük tabletlerini formülize etti ve ilaç üretimindeki tüm aşamalarında bizzat kendisi bulunurdu.

FARMASİ NEDİR? KAZANCI NE KADAR?

İşinin başında durup titizlikle bütün asamalari takip etmiş, ürettiği ilaçların etkilerini ve sonuçlarını da takip etmiştir. Farmasi ürün içerikleri de Türkiye den temin ediliyor, buda Türk ekonomisine katkı sağlıyor.

Kazancı Ne Kadar?

Dünyaca maddi anlamda zor zamanlar geçiriyoruz. Özellikle evde otururken yapacağımız, evimize maddi destek sağlayabileceğimiz farklı seçenekleri duusnmeye başladık. Bu arayış bizi internet uzerinden yapabileceğimiz is olanaklarını aramaya itti. Piyasada bir çok Network şirketi varken neden farmasiyi yapmanız gerekiyor size kısaca bundan bahsedeceğim

Şu anda Türkiye’de network işinde satışlarda 1.sirada Farmasi geliyor. Bunun bir kaç nedeni var. 1.nedeni Farmasi sadece kozmetik değil, kozmetik, sağlık ve temizlik ürünleri içermesi nedeni ürün çeşidi fazla. Çünkü herkes makyaj yapmaz. Bazı Network şirketleri sadece kozmetik ürünü sattığı için aslında bizim satış yapabileceğimiz kesimi azaltıyor. Ama Farmasi deki ürün çeşidi daha fazla kesime hitap etmesini sağlıyor. Yani daha fazla satış daha fazla kazanç elde etmenizi sağlıyor. 2.nedeni ise sattığınız ürün başına %30, %40 kar elde etmeniz. Hem ürün çeşidinin fazla olması hem daha fazla kesime hitap ediyor olması hem de kar oranının yüksek olması nedeni ile kazancı da yüksek oluyor.

FARMASİ NEDİR? KAZANCI NE KADAR?

Özellikle biz Türk kadınları temizliğe biraz fazla düşkünüz. Ama temizlik ürünlerinin içindeki kimyasal oranının yüksek olması nedeni ile hem çevreye hemde farkında olmadan kendi sağlığımıza zarar veriyoruz. Farmasi ürünlerinin içeriğinin büyük kısmını bitkisel oluşturduğu için hem çevreyi hemde kendi sağlığımızı korumuş oluyoruz.

Farmasi Bilim Adamı Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulan bir Network bir Türk firmasıdır. Cevdet Tuna bu sektörde bir ilk doğrudan satış Firmasıdır.

Her ay temizlik ürünlerine belirli bir miktar ayırıyoruz. Farmasi ayırdığınız paranın yarısını cebinizde kalmasını vaat ediyor. Hemde sağlıklı bir şekilde bizlere bunu sunuyor.