Avon’a nasıl kayıt olabilirim

Avon’a kayıt olmak gerçekten çok kolay.

Kayıt olmak için avon satan bir tanığınızdan, avon un resmi sitesinden ,avon satış liderinden ve satış lideri sitelerinden başvuru oluştura bilir siniz.
Avon’un resmi sitesinden kayıt olursanız siparişlerinizi kapıda ödemeli ya da ön ödemeli diye tabir ettiğimiz sipariş esnasında kredi kartı ile ödeme yaparsınız.

Web Sitelerinden veya  Satış lideri sitelerinden

Direk satış lideri ve temsilciler aracılığı ile kayıt olursanız; size avon’dan mesaj gelir (onay mesajı) 3850 ye KAYITEVET yazıp kayıt işlemini sonlandırabilirsiniz.
Ya da Kısa mesajla kayıt işleminizi sonlandıra bilmeniz için bir link gelir, o linki tıklayıp bilgilerinizin doğru olup olmadığını kontrol ederek mesajın altında aşağıda 2 tane onay için boş kutucuk vardır onları tıklayıp kabul et tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

1 saat içerisinde temsilci numaranız kısa mesaj olarak telefonunuza gelir. Şifre işlemleri için avon resmi sayfasından https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page şifre oluştur butonun şifresini alabilirisiniz. Şifreniz kısa mesaj olarak tekrar telefonunuza gelecektir.

siparişlerinizi hemen verebilir ve ödemenizi isterseniz kapıda ödemeli isterseniz 15 gün içerisinde
anlaşmalı kurumlardan ödeme yapabilir siniz.(anlaşmalı kurumları avon da ödeme yazısından erişebilir siniz.)
Avon’a kayıt olurken vermeniz gereken bilgiler ise; kimlikte yazdığı gibi;
isim soyisim,
doğum tarihi ( gün.ay.yıl) şeklinde olmalı,
Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası,
açık adres ve telefon numarası,
Avon kayıt şartları şöyle; 18 yaşını doldurmuş olması, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olması gerekmekte ve Türkiye vatandaşı olmak ( yabancı uyruklular için ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası vermeden nasıl kayıt olurum diyorsanız; yabancı uyruklular ve Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası vermeden kayıt olmak makalesinde bulabilir siniz.)
Avon kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra bağlı olduğunuz lideriniz sizi en kısa zamanda arayarak destek olacaktık.
artık üyeliğiniz bir çok kanaldan gerçekleştire bildiğiniz gibi online katalog ve tıklana bilir katalog ile çok fazla kişiye ulaşabilir siniz.
Avon kataloğu yatıya gitmeyi çok sever birden fazla katalog ile çalışmak daha da çok kazanmanızı sağlayacaktır. bol satış ve bol kazanç dileriz

Sağlıkla kalın Makyajsız kalmayın.